
Тумба приліжкова LOFT з відкритою полицею і шухлядою (NS-1937)
- В наявності
- Код: NS-1937
від 30 336,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба LOFT з відкритою полицею і шухлядою підходить для книги, лампи, зарядних пристроїв та інших дрібних речей біля ліжка.
Де використовується:
- у спальні біля ліжка
- у гостьовій кімнаті для дрібниць
- у студії як компактна тумба
- в апартаментах для оснащення кімнати
Переваги:
- поєднання шухляди і полиці робить модель практичною
- компактний формат зручний для спальні
- тумба додає корисну поверхню біля ліжка
- дизайн легко поєднується з іншими меблями loft
Обирайте тумбу LOFT, якщо потрібна приліжкова модель з відкритим і закритим зберіганням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба приліжкова LOFT з відкритою полицею і шухлядою в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба приліжкова LOFT з відкритою полицею і шухлядою в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина: | 550 мм |
| Довжина, см | 55 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1937 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 30 336,25 ₴

