
Стелаж LOFT широкий високий індустріальний з 6 полицями (NS-1939)
- В наявності
- Код: NS-1939
від 31 057,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий високий індустріальний стелаж LOFT з шістьма полицями допомагає організувати велику кількість книг, декору й коробок у відкритому форматі.
Де використовується:
- у вітальні для бібліотеки
- у кабінеті для документів
- у студії для зберігання
- у шоурумі для експозиції
Переваги:
- висока конструкція вміщує багато речей
- широкий формат добре заповнює стіну
- шість полиць зручні для сортування
- модель виглядає виразно і міцно
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна велика індустріальна система для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT широкий високий індустріальний з 6 полицями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий високий індустріальний з 6 полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 228 |
| Висота | 2280 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1939 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина, см | 45 |
- Ціна: від 31 057,50 ₴
