
Стелаж LOFT широкий для роботи та кабінету білий (NS-1949)
- В наявності
- Код: NS-1949
від 31 057,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий модульний стелаж LOFT для книг і декору дозволяє створити структуровану відкриту композицію вздовж стіни.
Де використовується:
- у вітальні для книг
- у кабінеті для документів
- у студії для відкритого зберігання
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- модульні секції зручно групують речі
- широкий формат дає багато місця
- відкрита конструкція забезпечує легкий доступ
- стелаж підходить для різних сценаріїв використання
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна широка модульна система зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 193 |
| Довжина, см | 155 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Декоративний стелаж |
| Тип товару | Декоративний стелаж |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина, см | 35 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий для роботи та кабінету білий (NS-1949) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий для роботи та кабінету білий (NS-1949) - ціна, фото |
| Висота | 1930 мм |
| Довжина: | 1550 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1949 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: від 31 057,50 ₴

