
Шафа-вітрина LOFT вузька з нижніми дверцятами (NS-1956)
- В наявності
- Код: NS-1956
від 31 635 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька шафа-вітрина LOFT з нижніми дверцятами підходить для декоративної викладки зверху і більш практичного зберігання в закритій частині.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у кабінеті для документів
- у студії для зберігання
Переваги:
- верхня відкрита частина додає легкості
- нижні дверцята допомагають сховати частину вмісту
- вузький формат підходить для компактних зон
- модель виглядає акуратно й сучасно
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібна вузька вітринна модель з закритим низом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 2030 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Шафа-вітрина LOFT вузька з нижніми дверцятами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа-вітрина LOFT вузька з нижніми дверцятами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 203 |
| Довжина: | 900 мм |
| Довжина, см | 90 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1956 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 31 635 ₴


