
Шафа LOFT з полицями для роботи та кабінету чорна (NS-1960)
- В наявності
- Код: NS-1960
від 33 943,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж-комод LOFT з нижньою тумбою і верхніми полицями дозволяє розставити декор зверху, а практичні речі заховати внизу.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у кабінеті для документів
- у студії для комбінованого зберігання
Переваги:
- нижня тумба приховує частину вмісту
- верхні полиці зручні для декору і книг
- вертикальний формат економить місце
- модель поєднує легкість і функціональність
Обирайте стелаж-комод LOFT, якщо потрібне комбіноване зберігання у високому форматі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT з полицями для роботи та кабінету чорна (NS-1960) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT з полицями для роботи та кабінету чорна (NS-1960) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1960 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 33 943,75 ₴


