
Стелаж LOFT вузький діагональний для книг і декору (NS-1963)
- В наявності
- Код: NS-1963
від 22 400 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький діагональний стелаж LOFT створює оригінальну вертикальну композицію для книг, декору та дрібних аксесуарів.
Де використовується:
- у вітальні для книг
- у студії для декору
- у кабінеті для акцентного зберігання
- у шоурумі для сучасної викладки
Переваги:
- діагональні секції виглядають нестандартно
- вузький формат підходить для малих зон
- високий стелаж економить площу підлоги
- модель працює як функціональний акцент
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна вузька нестандартна модель для книг і декору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 193 |
| Довжина, см | 65 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 35 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT узкий діагональний для книг і декору в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький діагональний для книг і декору в стилі LOFT — ціна, фото |
| Висота | 1930 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1963 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: від 22 400 ₴
