
Стелаж-вітрина LOFT вузький з Х-подібним фасадом (NS-1964)
- В наявності
- Код: NS-1964
від 21 533,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький стелаж-вітрина LOFT з Х-подібним фасадом підходить для декоративної викладки, книг і зберігання в стильному сучасному форматі.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у студії для акцентної викладки
- у шоурумі для презентації товарів
Переваги:
- фасад із Х-подібним малюнком виглядає виразно
- вузька форма не займає багато місця
- вітринний формат підходить для красивих предметів
- модель додає інтер'єру характеру
Обирайте вітрину LOFT, якщо потрібна вузька декоративна модель для зберігання й показу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1730 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж-вітрина LOFT узкий з Х-подібним фасадом в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж-вітрина LOFT вузький з Х-подібним фасадом в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 173 |
| Довжина: | 950 мм |
| Довжина, см | 95 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1964 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 21 533,75 ₴
