
Шафа LOFT з полицями для роботи та кабінету чорна (NS-2177)
- В наявності
- Код: NS-2177
від 27 306,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж-комод LOFT з відкритими полицями та нижньою тумбою дозволяє частину речей залишити на виду, а частину сховати за фасадом.
Де використовується:
- у вітальні для декору й книг
- у кабінеті для документів
- у їдальні для посуду
- у студії для комбінованого зберігання
Переваги:
- поєднання відкритих і закритих секцій зручне в побуті
- нижня тумба допомагає сховати дрібниці
- високий формат економить місце
- модель виглядає функціонально й сучасно
Обирайте стелаж-комод LOFT, якщо потрібне комбіноване зберігання в одному модулі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT з полицями для роботи та кабінету чорна (NS-2177) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT з полицями для роботи та кабінету чорна (NS-2177) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 139 |
| Висота | 1390 мм |
| Довжина: | 1050 мм |
| Довжина, см | 105 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2177 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина, см | 45 |
- Ціна: від 27 306,25 ₴


