
Стелаж LOFT кутовий високий багатосекційний для зонування (NS-2182)
- В наявності
- Код: NS-2182
від 27 306,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високий кутовий стелаж LOFT з багатьма секціями підходить для зберігання, декору та візуального зонування просторої кімнати або студії.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у студії для зонування
- у офісі для документів
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- велика кількість секцій дає багато місця для речей
- висока конструкція працює як візуальна перегородка
- кутова форма робить модель виразною
- відкриті полиці полегшують доступ до вмісту
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна висока багатосекційна модель для зберігання та зонування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT угловой високий багатосекційний для зонування в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT кутовий високий багатосекційний для зонування в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 253 |
| Висота | 2530 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Довжина, см | 150 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2182 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 27 306,25 ₴
