
Лава LOFT для тераси та дачі чорна (NS-849)
- В наявності
- Код: NS-849
від 12 150 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садова лавка LOFT зі спинкою та прямими підлокітниками підходить для тераси, подвір'я або саду, де потрібне комфортне місце для щоденного відпочинку.
Де використовується:
- на терасі для вечірнього відпочинку
- у саду біля будинку
- у дворі для зони сидіння
- у комерційному просторі для облаштування вулиці
Переваги:
- спинка і підлокітники роблять посадку комфортнішою
- дерев'яні планки виглядають затишно
- металевий каркас забезпечує надійність
- лавка добре працює як самостійний елемент зони відпочинку
Обирайте лавку LOFT, якщо потрібна зручна садова модель зі спинкою та підлокітниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT для тераси та дачі чорна (NS-849) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT для тераси та дачі чорна (NS-849) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 98 |
| Висота | 980 мм |
| Довжина, см | 180 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-849 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | лава |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для саду, для дачі, для вулиці |
| Приміщення | Для дачі |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип сидіння | Садова лава |
| Тип товару | Садова лава |
| Ширина | 650 мм |
| Ширина, см | 65 |
- Ціна: від 12 150 ₴
