
Лава LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-850)
- В наявності
- Код: NS-850
від 10 800 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка LOFT для передпокою зі спинкою та дерев'яним сидінням допомагає створити зручну зону для перевзування і додає інтер'єру теплий природний акцент.
Де використовується:
- у передпокої для щоденного користування
- у коридорі для сидіння і декору
- у заміському будинку для вхідної зони
- у студії для практичного облаштування
Переваги:
- спинка додає комфорту під час сидіння
- дерев'яне сидіння практичне та зносостійке
- модель підходить для щоденного використання
- поєднання металу і дерева підтримує стиль loft
Обирайте лавку LOFT, якщо потрібна зручна модель для передпокою зі спинкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-850) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-850) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 83 |
| Висота | 830 мм |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-850 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип сидіння | Лавка/ банкетка |
| Тип товару | Лавка/ банкетка |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 10 800 ₴
