
Лава LOFT для тераси та дачі чорна (FS201)
- В наявності
- Код: FS201
від 14 150 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садова подвійна лавка LOFT з підлокітниками створює комфортне місце для відпочинку на терасі, у саду або біля будинку.
Де використовується:
- на терасі для двох
- у саду для відпочинку
- у дворі біля будинку
- у заміському просторі для затишної зони
Переваги:
- подвійне сидіння зручне для двох людей
- підлокітники додають комфорту
- дерев'яна конструкція виглядає природно й тепло
- лавка добре працює як центр невеликої зони відпочинку
Обирайте лавку LOFT, якщо хочете облаштувати затишне місце для відпочинку на двох.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT для тераси та дачі чорна (FS201) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT для тераси та дачі чорна (FS201) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 113 |
| Висота | 1130 мм |
| Довжина, см | 200 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Дерево |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS201 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | лава |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для саду, для дачі, для вулиці |
| Приміщення | Для дачі |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип сидіння | Садова лава |
| Тип товару | Садова лава |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: від 14 150 ₴


