
Ліжко-горище LOFT двоярусне з робочою зоною і нижнім ліжком (NS-226)
- В наявності
- Код: NS-226
від 48 951,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоярусне ліжко LOFT з робочою зоною і нижнім ліжком дозволяє облаштувати повноцінну спальну та навчальну систему для дитячої кімнати.
Де використовується:
- у дитячій для двох функціональних зон
- у кімнаті підлітка для сну і навчання
- у невеликій квартирі для економії місця
- у гостьовій кімнаті для багатофункціонального використання
Переваги:
- конструкція об'єднує спальне місце, стіл і зону відпочинку
- нижній рівень додає додаткову корисну площу
- вертикальна система економить простір
- модель допомагає організувати кімнату без зайвих меблів
Обирайте ліжко LOFT, якщо потрібне містке багатофункціональне рішення для дитячої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Кровать-горище LOFT двоярусне з робочою зоною і нижнім ліжком в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Ліжко-горище LOFT двоярусне з робочою зоною і нижнім ліжком в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 188 |
| Висота | 1880 мм |
| Довжина: | 1800 мм |
| Довжина, см | 180 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-226 |
| Основа конструкції | Метал |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для спальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип ліжка | Односпальне ліжко |
| Тип товару | Односпальне ліжко |
| Ширина | 1800 мм |
| Ширина, см | 180 |
- Ціна: від 48 951,25 ₴
