
Ліжко-горище LOFT односпальне з письмовим столом (NS-224)
- В наявності
- Код: NS-224
від 20 951,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Односпальне ліжко-горище LOFT з письмовим столом допомагає компактно організувати спальну й навчальну зону в дитячій або підлітковій кімнаті.
Де використовується:
- у дитячій кімнаті для навчання і відпочинку
- у кімнаті підлітка для економії простору
- у невеликій квартирі для функціонального планування
- у гостьовій кімнаті для практичного оснащення
Переваги:
- компактна компоновка поєднує ліжко і стіл
- верхній ярус звільняє корисне місце під ним
- робоча зона зручна для навчання
- модель підходить для сучасного інтер'єру кімнати
Обирайте ліжко-горище LOFT, якщо потрібен функціональний модуль для сну й навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Кровати-горще LOFT односпальні з листовим столом у стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Ліжко-горище LOFT односпальне з письмовим столом в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина: | 2000 мм |
| Довжина, см | 200 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-224 |
| Основа конструкції | Метал |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для спальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип ліжка | Односпальне ліжко |
| Тип товару | Односпальне ліжко |
| Ширина | 1000 мм |
| Ширина, см | 100 |
- Ціна: від 20 951,25 ₴



