
Полиця LOFT з полицями, кутовий чорна (NS-1980)
- В наявності
- Код: NS-1980
від 24 677,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова гардеробна система LOFT з чотирма полицями та бічною секцією поєднує зону для одягу на плічках і практичне зберігання коробок, сумок або декору.
Де використовується:
- у передпокої для щоденного одягу
- у гардеробній для організації речей
- у студії для відкритого зберігання
- у шоурумі для функціональної викладки
Переваги:
- кутова конструкція допомагає задіяти складні зони
- чотири полиці розширюють можливості зберігання
- відкрита секція забезпечує швидкий доступ до одягу
- модуль виглядає функціонально і сучасно
Обирайте систему LOFT, якщо потрібен кутовий гардеробний модуль з полицями та місцем для одягу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити полицю LOFT з полицями, кутову чорну (NS-1980) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT з полицями, кутовий чорна (NS-1980) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота | 1830 мм |
| Висота, см | 183 |
| Довжина, см | 140 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1980 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для передпокою |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип товару | Вішалка |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 24 677,50 ₴
