
Тумба приліжкова LOFT з дверцятами в дерев'яному корпусі (FS799)
- В наявності
- Код: FS799
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба LOFT з дверцятами в дерев'яному корпусі підходить для зберігання особистих речей, книжок і аксесуарів та додає спальні теплий сучасний акцент.
Де використовується:
- у спальні біля ліжка
- у гостьовій кімнаті для зберігання дрібниць
- у студії як компактна тумба
- у апартаментах для практичного оснащення
Переваги:
- дверцята приховують вміст і підтримують порядок
- дерев'яний корпус додає затишку інтер'єру
- компактний формат зручний біля ліжка
- тумба поєднує практичність і виразний стиль loft
Обирайте тумбу LOFT, якщо потрібна компактна приліжкова модель із закритою секцією.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба приліжкова LOFT з дверцятами в дерев'яному корпусі в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба приліжкова LOFT з дверцятами в дерев'яному корпусі в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 63 |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS799 |
| Місце розміщення | приліжковий |
| Наявність — дворок | Да |
| Особливості конструкції | приліжкова тумба |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для спальні, прикроватна |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴
