
Полиця настінна LOFT квадратна відкрита (NS-2044)
- В наявності
- Код: NS-2044
від 14 752,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратна настінна полиця LOFT у відкритому форматі підходить для декору, книг, коробок або дрібних аксесуарів і легко вписується в сучасний інтер'єр.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для книг
- у студії для настінного зберігання
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- квадратна форма виглядає чітко й універсально
- відкритий модуль легко комбінувати з іншими полицями
- настінний формат не займає місця на підлозі
- полиця підходить для декору і практичних речей
Обирайте полицю LOFT, якщо потрібен універсальний настінний модуль у лаконічній квадратній формі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку настінна LOFT квадратна відкрита в стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця настінна LOFT квадратна відкрита в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 143 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Довжина, см | 160 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2044 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: від 14 752,50 ₴



