
Полиця LOFT з полицями, настінний чорна (NS-2048)
- В наявності
- Код: NS-2048
від 12 010 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька настінна полиця-вішалка LOFT з чотирма відкритими секціями підходить для декору, дрібних речей і компактного оформлення передпокою або житлової кімнати.
Де використовується:
- у передпокої для аксесуарів
- у вітальні для декору
- у студії для компактного зберігання
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- вертикальний формат зручно використовує простір стіни
- кілька секцій допомагають розділити речі
- вузька конструкція не перевантажує інтер'єр
- настінний модуль виглядає сучасно й легко
Обирайте модуль LOFT, якщо потрібна вузька настінна полиця для декоративного й практичного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1840 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити полицю LOFT з полицями, настінний чорна (NS-2048) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT з полицями, настінний чорна (NS-2048) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 184 |
| Довжина, см | 50 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2048 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для передпокою |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип товару | Вішалка |
| Ширина, см | 55 |
- Ціна: від 12 010 ₴




