
Стелаж LOFT з полицями, вузький для декору та зберігання чорний (NS-223)
- В наявності
- Код: NS-223
від 12 903,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька підставка для квітів LOFT з нижньою рейковою полицею підходить для вазона зверху та додаткового декору або зберігання аксесуарів на нижньому рівні.
Де використовується:
- у передпокої для рослини й декору
- у вітальні біля стіни
- у студії для компактного озеленення
- у кафе для живого акценту
Переваги:
- верхня стільниця підходить для акцентного вазона
- нижня полиця додає корисне місце для декору
- вузький формат зручний для простінків і кутів
- модель поєднує декоративність і практичність
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна компактна модель для рослини з додатковою нижньою полицею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для декору та зберігання чорний (NS-223) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для декору та зберігання чорний (NS-223) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 81 |
| Висота | 810 мм |
| Довжина: | 940 мм |
| Довжина, см | 94 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-223 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 240 мм |
| Ширина, см | 24 |
- Ціна: від 12 903,75 ₴


