
Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-301)
- В наявності
- Код: NS-301
від 13 597,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект із двох високих ліхтарних стійок для квітів LOFT підходить для вазонів, свічок або сезонного декору та створює виразну вертикальну композицію.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у передпокої для оформлення входу
- у фотозоні для композиції
- у салоні для акцентного інтер'єру
Переваги:
- два різні розміри дають гармонійну композицію
- висока форма підходить для помітного декору
- каркасний дизайн виглядає легко та сучасно
- моделі можна використовувати під рослини або свічники
Обирайте комплект LOFT, якщо хочете додати простору декоративні високі стійки з універсальним застосуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-301) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-301) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 103 |
| Висота | 1030 мм |
| Довжина: | 300 мм |
| Довжина, см | 30 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Стекло |
| Мoдель | NS-301 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Скло |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 13 597,50 ₴



