
Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1412)
- В наявності
- Код: NS-1412
від 4 856,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька висока прямокутна підставка для квітів LOFT створює лаконічний акцент для одного вазона та зручно стає вздовж стіни або в кутку кімнати.
Де використовується:
- у передпокої для декору
- у вітальні для акцентної рослини
- у спальні біля вікна
- у салоні для сучасного оформлення
Переваги:
- вузька форма підходить для компактних зон
- високий прямокутний каркас виглядає строго і сучасно
- підставка допомагає виділити одну рослину
- модель легко поєднується з іншим декором loft
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна стримана висока модель для одного вазона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1412) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1412) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 123 |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина: | 300 мм |
| Довжина, см | 30 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1412 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 4 856,25 ₴




