
Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1415)
- В наявності
- Код: NS-1415
від 7 076,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геометрична багаторівнева підставка для квітів LOFT створює виразну декоративну композицію для кількох рослин і працює як самостійний дизайнерський акцент.
Де використовується:
- у вітальні для декоративних рослин
- у студії для сучасного озеленення
- у фотозоні для композиції
- у салоні для акцентного оформлення
Переваги:
- нестандартна геометрія одразу привертає увагу
- кілька рівнів допомагають красиво розставити вазони
- модель поєднує функціональність і декоративність
- відкрита конструкція не перевантажує інтер'єр
Обирайте підставку LOFT, якщо хочете зробити рослини помітною частиною інтер'єрної композиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1415) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1415) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 123 |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1415 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 200 мм |
| Ширина, см | 20 |
- Ціна: від 7 076,25 ₴


