
Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1417)
- В наявності
- Код: NS-1417
від 6 105 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька висока підставка для квітів LOFT для одного вазона дозволяє красиво оформити кут, простінок або зону біля вікна без зайвого навантаження на простір.
Де використовується:
- у вітальні для однієї рослини
- у передпокої для вертикального акценту
- у спальні біля вікна
- у кафе для живого декору
Переваги:
- одинарна конструкція допомагає виділити акцентну рослину
- вузька форма зручна для компактних місць
- висока стійка робить композицію виразнішою
- модель легко поєднується з іншими меблями loft
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна компактна висока стійка для одного вазона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1417) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1417) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 57 |
| Висота | 570 мм |
| Довжина: | 230 мм |
| Довжина, см | 23 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1417 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 230 мм |
| Ширина, см | 23 |
- Ціна: від 6 105 ₴

