
Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1418)
- В наявності
- Код: NS-1418
від 13 736,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока прямокутна підставка для квітів LOFT у золотому кольорі допомагає елегантно виділити одну рослину або декоративну композицію в сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для акцентного вазона
- у передпокої для декору
- у салоні краси для оформлення зони
- у фотозоні для композиції
Переваги:
- висока форма піднімає рослину на рівень погляду
- золотий колір додає інтер'єру вишуканості
- прямокутний каркас виглядає стримано й стильно
- підставка не перевантажує простір
Обирайте підставку LOFT, якщо хочете додати інтер'єру легкий акцент у благородному металевому відтінку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1418) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1418) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 73 |
| Висота | 730 мм |
| Довжина: | 230 мм |
| Довжина, см | 23 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Метал |
| Мoдель | NS-1418 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Метал |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 230 мм |
| Ширина, см | 23 |
- Ціна: від 13 736,25 ₴


