
Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1421)
- В наявності
- Код: NS-1421
від 5 688,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька висока одинарна підставка для квітів LOFT створює акуратний акцент для одного вазона та підходить для тих зон, де важливо зберегти максимум вільного простору.
Де використовується:
- у передпокої для одного вазона
- у вітальні для акцентної рослини
- у спальні для декору
- у салоні для оформлення зони очікування
Переваги:
- вузький формат зручний для малих площ
- висока форма красиво піднімає рослину в інтер'єрі
- одинарна конструкція виглядає стримано й елегантно
- металевий каркас підтримує стиль loft
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна лаконічна висока модель для однієї рослини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1421) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для декору та зберігання чорний (NS-1421) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 133 |
| Висота | 1330 мм |
| Довжина: | 250 мм |
| Довжина, см | 25 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1421 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 250 мм |
| Ширина, см | 25 |
- Ціна: від 5 688,75 ₴
