
Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1422)
- В наявності
- Код: NS-1422
від 15 906,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульна ступінчаста підставка для квітів LOFT із трьома секціями допомагає компактно розмістити рослини на різній висоті та створити лаконічну декоративну композицію.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів
- у студії для мінімалістичного озеленення
- у передпокої для декору
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- ступінчаста форма додає композиції об'єму
- три секції дозволяють зручно розділити рослини
- модульний вигляд пасує сучасним інтер'єрам
- компактний формат легко розмістити в невеликій зоні
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна компактна ступінчаста модель для кількох вазонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1422) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-1422) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 63 |
| Висота | 630 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1422 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 800 мм |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: від 15 906,25 ₴
