
Стелаж LOFT з полицями, широкий для декору та зберігання чорний (NS-1423)
- В наявності
- Код: NS-1423
від 14 030 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широка прямокутна підставка для квітів LOFT з двома полицями підходить для кількох вазонів, декоративних корзин або аксесуарів і добре виглядає вздовж стіни чи біля вікна.
Де використовується:
- у вітальні для рослин
- у передпокої для декору
- у студії біля вікна
- у кафе для оформлення залу
Переваги:
- дві полиці дають більше місця для розміщення
- широка прямокутна форма зручна вздовж стіни
- низький формат виглядає акуратно і стабільно
- відкритий каркас не обтяжує інтер'єр
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна практична широка модель для кількох рослин і декору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для декору та зберігання чорний (NS-1423) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для декору та зберігання чорний (NS-1423) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 58 |
| Висота | 580 мм |
| Довжина: | 750 мм |
| Довжина, см | 75 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1423 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 14 030 ₴
