
Стелаж LOFT широкий для декору та зберігання чорний (NS-1424)
- В наявності
- Код: NS-1424
від 11 377,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широка геометрична підставка для квітів LOFT із шістьма шестикутними секціями допомагає створити ефектну композицію з рослин на терасі, у саду або в сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- на терасі для вазонів
- у саду для декоративної композиції
- у дворі для оформлення доріжки
- у шоурумі для геометричного акценту
Переваги:
- оригінальна форма відразу привертає увагу
- кілька секцій зручні для групового розміщення рослин
- широкий формат добре працює як самостійний декор
- металева конструкція підтримує сучасний стиль
Обирайте підставку LOFT, якщо хочете оформити простір широкою геометричною композицією для рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий для декору та зберігання чорний (NS-1424) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий для декору та зберігання чорний (NS-1424) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 138 |
| Висота | 1380 мм |
| Довжина: | 1350 мм |
| Довжина, см | 135 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1424 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 250 мм |
| Ширина, см | 25 |
- Ціна: від 11 377,50 ₴

