
Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання чорний (NS-1432)
- В наявності
- Код: NS-1432
від 8 463,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратна підставка для квітів LOFT з нижньою полицею підходить для однієї акцентної рослини та додаткового декоративного розміщення.
Де використовується:
- у вітальні для вазона
- у передпокої для декору
- у студії для компактного озеленення
- у кафе для сучасного оформлення
Переваги:
- верхній рівень підходить для основної рослини
- нижня полиця додає місце для декору
- квадратна форма виглядає стримано й сучасно
- компактний формат легко вписується в інтер'єр
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна компактна квадратна модель з полицею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання чорний (NS-1432) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання чорний (NS-1432) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 83 |
| Висота | 830 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1432 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 8 463,75 ₴
