
Стелаж для квітів LOFT настінний вузький з 6 полицями (NS-1434)
- В наявності
- Код: NS-1434
від 11 238,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний вузький стелаж для квітів LOFT з шістьма полицями допомагає вертикально організувати рослини та декор, не займаючи місця на підлозі.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів
- у студії для вертикального озеленення
- у передпокої для декору
- у кафе для сучасного оформлення
Переваги:
- настінний формат економить простір
- шість полиць дозволяють розмістити кілька рослин
- вузька форма підходить для простінків
- модель працює як декоративний вертикальний акцент
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна настінна вузька модель для озеленення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж для квітів LOFT настенный узкий з 6 полицями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж для квітів LOFT настінний вузький з 6 полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 113 |
| Висота | 1130 мм |
| Довжина: | 900 мм |
| Довжина, см | 90 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1434 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 11 238,75 ₴
