
Стелаж для квітів LOFT широкий багаторівневий з 10 секціями (NS-1974)
- В наявності
- Код: NS-1974
від 14 013,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий багаторівневий стелаж для квітів LOFT з десятьма секціями дозволяє створити повноцінну зелену композицію в інтер'єрі або на терасі.
Де використовується:
- у вітальні для великої колекції рослин
- у студії для зонування зеленню
- у кафе для декоративного озеленення
- на критій терасі для композиції
Переваги:
- велика кількість секцій вміщує багато рослин
- широкий формат працює як декоративна стінка
- відкрита конструкція полегшує догляд
- модель додає інтер'єру живого характеру
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна велика багаторівнева система для рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж для квітів LOFT широкий багаторівневий з 10 секціями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж для квітів LOFT широкий багаторівневий з 10 секціями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 123 |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина: | 300 мм |
| Довжина, см | 30 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1974 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 14 013,75 ₴
