
Стелаж LOFT для декору та зберігання білий (NS-2021)
- В наявності
- Код: NS-2021
від 14 152,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна аркова подвійна стійка для квітів LOFT створює виразну композицію для рослин і працює як інтер'єрний акцент.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів
- у студії для декоративного озеленення
- у фотозоні для оформлення
- у кафе для акцентної композиції
Переваги:
- аркова форма виглядає м'якше й декоративніше
- подвійна конструкція дозволяє створити багату композицію
- модель працює як самостійний декор
- відкрита структура полегшує розміщення рослин
Обирайте стійку LOFT, якщо потрібна декоративна аркова модель для виразного озеленення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання білий (NS-2021) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання білий (NS-2021) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Довжина, см | 50 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2021 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 14 152,50 ₴
