
Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання білий (NS-2022)
- В наявності
- Код: NS-2022
від 7 215 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна висока стійка для квітів LOFT з трьома полицями підходить для невеликих кімнат, де хочеться додати зеленого акценту без зайвого захаращення.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів
- у передпокої для декору
- у студії для компактного озеленення
- у кафе для живого оформлення
Переваги:
- три полиці вистачає для базової композиції з рослин
- компактний формат легко розмістити в невеликих зонах
- висока форма додає інтер'єру вертикалі
- модель проста в догляді та щоденному використанні
Обирайте стійку LOFT, якщо потрібна компактна висока модель для рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання білий (NS-2022) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для декору та зберігання білий (NS-2022) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 129 |
| Висота | 1290 мм |
| Довжина: | 300 мм |
| Довжина, см | 30 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2022 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 7 215 ₴
