
Стелаж LOFT з полицями, вузький для декору та зберігання чорний (NS-2025)
- В наявності
- Код: NS-2025
від 8 186,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька висока стійка для квітів LOFT з чотирма полицями підходить для компактного озеленення вітальні, передпокою або балконної зони.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів
- у передпокої для декоративних рослин
- у студії для компактного озеленення
- у кафе для живого декору
Переваги:
- 4 полиці дозволяють організувати кілька рослин по висоті
- вузький формат займає мінімум місця
- відкрита конструкція виглядає легко
- модель добре працює як вертикальний декоративний акцент
Обирайте стійку LOFT, якщо потрібна вузька висока модель для кількох рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для декору та зберігання чорний (NS-2025) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для декору та зберігання чорний (NS-2025) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 168 |
| Висота | 1680 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2025 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 200 мм |
| Ширина, см | 20 |
- Ціна: від 8 186,25 ₴

