
Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-2026)
- В наявності
- Код: NS-2026
від 28 171,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла багаторівнева стійка для квітів LOFT допомагає красиво розмістити кілька рослин і створити виразну зелену композицію в інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для вазонів
- у передпокої для декору
- у студії для озеленення
- у кафе для сучасного оформлення
Переваги:
- кілька рівнів дозволяють розмістити більше рослин
- кругла форма виглядає м'якше й декоративніше
- вертикальна конструкція економить місце
- модель додає простору живого акценту
Обирайте стійку LOFT, якщо потрібна багаторівнева кругла підставка для рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-2026) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для декору та зберігання чорний (NS-2026) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 203 |
| Висота | 2030 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Довжина, см | 50 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2026 |
| Особливості конструкції | підставка, багаторівневий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для рослин, для квітів, для декору |
| Призначення для рослин | Да |
| Приміщення | Для дому, Для дачі |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | лофт |
| Тип меблів для рослин | Підставка для квітів |
| Тип товару | Підставка для квітів |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 28 171,25 ₴

