
Стілець LOFT для кухні та їдальні чорний (NS-733)
- В наявності
- Код: NS-733
від 4 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обіднє крісло LOFT з високою спинкою та м'яким сидінням створює комфортне місце за столом у кухні, їдальні або кафе.
Де використовується:
- у кухні для щоденних обідів
- у їдальні для гостей
- у кафе для комфортної посадки
- у студії для сучасного інтер'єру
Переваги:
- висока спинка підтримує комфортну посадку
- м'яке сидіння додає зручності
- металевий каркас забезпечує стійкість
- модель добре поєднується зі столами в стилі loft
Обирайте крісло LOFT, якщо потрібна зручна обідня модель з високою спинкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стілець LOFT для кухні та їдальні чорний (NS-733) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стілець LOFT для кухні та їдальні чорний (NS-733) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 93 |
| Довжина, см | 45 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| М'яке сидіння | Да |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-733 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для їдальні або кухні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип сидіння | Обідній стілець |
| Тип товару | Обідній стілець |
| Ширина, см | 45 |
- Ціна: від 4 500 ₴

