
Лава LOFT для тераси та дачі чорна (FS146)
- В наявності
- Код: FS146
від 14 350 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садова лавка LOFT зі спинкою та прямокутними боковинами створює надійне і сучасне місце для відпочинку у дворі, саду або на терасі.
Де використовується:
- у дворі біля будинку
- у саду для відпочинку
- на терасі для гостей
- у громадському просторі для сидіння
Переваги:
- спинка забезпечує комфортну посадку
- прямокутні боковини додають стійкості й характеру
- дерев'яні планки виглядають тепло
- металевий каркас підходить для вуличного використання
Обирайте лавку LOFT, якщо потрібна сучасна вулична модель зі спинкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT для тераси та дачі чорна (FS146) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT для тераси та дачі чорна (FS146) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 89.3 |
| Висота | 893 мм |
| Довжина, см | 200 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS146 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | лава |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для саду, для дачі, для вулиці |
| Приміщення | Для дачі |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип сидіння | Садова лава |
| Тип товару | Садова лава |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: від 14 350 ₴
