
Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-1630)
- В наявності
- Код: NS-1630
від 14 013,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже високий симетричний TV-стелаж LOFT створює структуровану композицію для телевізора, книг і декоративних предметів у вітальні.
Де використовується:
- у вітальні для телевізора і декору
- у студії для зонування
- у шоурумі для сучасної подачі
- у кабінеті для техніки та книг
Переваги:
- симетрична побудова виглядає охайно і цілісно
- велика висота додає місткості
- центральна зона зручна для телевізора
- полиці дозволяють гнучко комбінувати декор і зберігання
Обирайте TV-стелаж LOFT, якщо потрібна висока симетрична модель для просторої вітальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 218 |
| Довжина, см | 190 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Місце розміщення | під телевізор |
| Особливості конструкції | під телевізор |
| Призначення | для вітальні, під телевізор |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | ТВ-модуль |
| Ширина, см | 30 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-1630) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-1630) - ціна, фото |
| Висота | 2180 мм |
| Довжина: | 1900 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1630 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: від 14 013,75 ₴
