
Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-1631)
- В наявності
- Код: NS-1631
від 16 927,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високий комбінований TV-стелаж LOFT з боковими секціями допомагає створити цілісну медіастіну з місцем для техніки, книг і декору.
Де використовується:
- у вітальні для телевізора і техніки
- у студії для зонування простору
- у шоурумі для інтер'єрної подачі
- у кабінеті для організації
Переваги:
- високі бокові секції максимально використовують вертикальний простір
- центральна зона підходить для телевізора
- відкриті полиці зручні для декору
- модель виглядає сучасно і містко
Обирайте TV-стелаж LOFT, якщо потрібна висока комбінована система для вітальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-1631) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-1631) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина: | 2400 мм |
| Довжина, см | 240 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1631 |
| Місце розміщення | під телевізор |
| Особливості конструкції | під телевізор |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для вітальні, під телевізор |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | ТВ-модуль |
| Ширина, см | 36 |
- Ціна: від 16 927,50 ₴
