
Приліжкова тумба LOFT з полицями для спальні чорна (NS-2094)
- В наявності
- Код: NS-2094
від 9 573,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна тумба для передпокою LOFT з м’яким сидінням і нижньою полицею поєднує комфортне місце для взування та зберігання взуття.
Де використовується:
- у передпокої для взування
- у гардеробній для організації
- у студії для компактного простору
- у шоурумі для функціонального оформлення
Переваги:
- м'яке сидіння робить користування комфортнішим
- нижня полиця підходить для взуття
- компактний формат зручний для невеликих передпокоїв
- дерев'яний корпус додає тепла інтер'єру
Обирайте тумбу LOFT, якщо потрібна компактна модель з сидінням для передпокою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Приліжкова тумба LOFT з полицями для спальні чорна (NS-2094) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Приліжкова тумба LOFT з полицями для спальні чорна (NS-2094) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота | 680 мм |
| Висота, см | 68 |
| Довжина: | 600 мм |
| Довжина, см | 60 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2094 |
| Місце розміщення | приліжковий |
| Особливості конструкції | приліжкова тумба |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для спальні, прикроватна |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 9 573,75 ₴
