
Журнальний столик LOFT з полицями білий (NS-693)
- В наявності
- Код: NS-693
від 6 521 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлий квадратний журнальний столик LOFT з нижньою полицею допомагає організувати зону відпочинку й тримати потрібні речі поруч.
Де використовується:
- у вітальні біля дивана
- у студії для кавової зони
- у лаунж-зоні для гостей
- у шоурумі для сучасного оформлення
Переваги:
- нижня полиця додає окремий рівень для зберігання
- світлий фасад робить модель візуально легкою
- квадратний формат підходить для невеликих кімнат
- столик зручний для декору, книг і напоїв
Обирайте журнальний столик LOFT, якщо потрібна світла квадратна модель з полицею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT з полицями білий (NS-693) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT з полицями білий (NS-693) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 53 |
| Довжина, см | 120 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-693 |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина, см | 40 |
| Висота | 530 мм |
| Довжина: | 1200 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: від 6 521 ₴


