
Журнальний столик LOFT широкий чорний (NS-696)
- В наявності
- Код: NS-696
від 7 450 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий світлий журнальний столик LOFT з двома рівнями створює акуратну й містку зону для декору, книг і щоденних речей.
Де використовується:
- у вітальні біля дивана
- у студії для світлої зони відпочинку
- у лаунж-зоні для гостей
- у шоурумі для сучасного оформлення
Переваги:
- два рівні дають більше місця для зберігання
- світлий фасад робить модель візуально легшою
- широка стільниця зручна для щоденних дрібниць
- модель добре виглядає в сучасному інтер'єрі
Обирайте журнальний столик LOFT, якщо потрібна широка світла модель на два рівні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT широкий чорний (NS-696) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT широкий чорний (NS-696) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 48 |
| Висота | 480 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Довжина, см | 50 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Стекло |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Мoдель | NS-696 |
| Поверхня | Скло |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: від 7 450 ₴


