
Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-697)
- В наявності
- Код: NS-697
від 8 325 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже довгий відкритий TV-стіл LOFT на три рівні підходить для просторої медіазони з технікою, декором і додатковим зберіганням.
Де використовується:
- у вітальні для великого телевізора
- у студії для просторої медіазони
- у шоурумі для сучасного інтер'єру
- у кабінеті для мультимедіа
Переваги:
- три рівні додають багато корисного місця
- дуже довгий формат добре працює під широким екраном
- відкрита конструкція спрощує доступ до техніки
- стриманий каркас підтримує loft-стиль
Обирайте TV-стіл LOFT, якщо потрібна дуже довга відкрита модель для просторої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-697) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-697) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 48 |
| Довжина: | 1300 мм |
| Довжина, см | 130 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Стекло |
| Мoдель | NS-697 |
| Місце розміщення | під телевізор |
| Особливості конструкції | під телевізор |
| Поверхня | Скло |
| Призначення | для вітальні, під телевізор |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | ТВ-модуль |
| Ширина, см | 60 |
- Ціна: від 8 325 ₴


