
Журнальний столик LOFT з полицями, широкий чорний (NS-698)
- В наявності
- Код: NS-698
від 4 750 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий журнальний столик LOFT з відкритою нижньою полицею допомагає зручно організувати книги, декор і повсякденні дрібниці у вітальні.
Де використовується:
- у вітальні біля дивана
- у студії для зони відпочинку
- у лаунж-зоні для гостей
- у шоурумі для інтер'єрної подачі
Переваги:
- нижня полиця додає місце для зберігання
- широка стільниця підходить для декору, напоїв і журналів
- відкрита конструкція полегшує доступ
- модель добре працює як центральний столик у вітальні
Обирайте журнальний столик LOFT, якщо потрібна широка функціональна модель з полицею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT з полицями, широкий чорний (NS-698) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT з полицями, широкий чорний (NS-698) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 45 |
| Висота | 450 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-698 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: від 4 750 ₴


