
Журнальний столик LOFT сірий (NS-702)
- В наявності
- Код: NS-702
від 5 133 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний низький журнальний столик LOFT у мінімалістичній формі добре підходить для сучасної вітальні, де важливі простота та чисті лінії.
Де використовується:
- у вітальні біля дивана
- у студії для зони відпочинку
- у лаунж-зоні для гостей
- у шоурумі для сучасного оформлення
Переваги:
- низький формат виглядає актуально й стримано
- прямокутна стільниця зручна для декору і напоїв
- лаконічний каркас легко поєднується з іншими меблями
- модель підходить для щоденного користування
Обирайте журнальний столик LOFT, якщо потрібна проста низька модель для вітальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT сірий (NS-702) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT сірий (NS-702) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 46 |
| Висота | 460 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-702 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина | 430 мм |
| Ширина, см | 43 |
- Ціна: від 5 133 ₴
