
Журнальний столик LOFT з полицями чорний (NS-712)
- В наявності
- Код: NS-712
від 9 100 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратний журнальний столик LOFT із сітчастою нижньою полицею допомагає зручно організувати дрібниці, зберігаючи легкий сучасний вигляд вітальні.
Де використовується:
- у вітальні біля дивана
- у студії для компактної зони відпочинку
- у лаунж-зоні для гостей
- у шоурумі для сучасного оформлення
Переваги:
- сітчаста полиця додає місце для журналів і декору
- квадратний формат підходить для малих і середніх кімнат
- відкрита конструкція не перевантажує простір
- модель зручна для щоденного користування
Обирайте журнальний столик LOFT, якщо потрібна квадратна модель з додатковою полицею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT з полицями чорний (NS-712) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT з полицями чорний (NS-712) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 53 |
| Висота | 530 мм |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-712 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 9 100 ₴
