
Стелаж LOFT з полицями, вузький для роботи та кабінету чорний (NS-2102)
- В наявності
- Код: NS-2102
від 9 941,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький відкритий стелаж LOFT на чотири полиці підходить для декору, книг і дрібниць у невеликих кімнатах або студіях.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для книг
- у студії для компактного зберігання
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- вузький формат зручний для простінків
- 4 полиці додають достатньо місця по висоті
- відкрита конструкція виглядає легко
- модель легко поєднується з іншими меблями
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна вузька відкрита модель для компактного простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для роботи та кабінету чорний (NS-2102) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для роботи та кабінету чорний (NS-2102) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 128 |
| Висота | 1280 мм |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2102 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 330 мм |
| Ширина, см | 33 |
- Ціна: від 9 941,25 ₴
