
Тумба TV LOFT кутова з боковою тумбою та відкритими полицями (NS-2111)
- В наявності
- Код: NS-2111
від 15 123,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова TV-тумба LOFT з боковою тумбою та відкритими полицями допомагає ефективно використати простір і створити функціональну медіазону.
Де використовується:
- у вітальні для телевізора і техніки
- у студії для кутової медіазони
- у шоурумі для інтер'єрної подачі
- у кабінеті для мультимедіа
Переваги:
- кутова форма економить простір
- відкриті полиці зручні для техніки та декору
- бокова тумба додає закрите зберігання
- модель добре підходить для нестандартного планування
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна кутова модель для функціональної медіазони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба TV LOFT угловая з боковою тумбою та відкритими полицями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба TV LOFT кутова з боковою тумбою та відкритими полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 83 |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2111 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 15 123,75 ₴


