
Журнальний столик LOFT чорний (NS-728)
- В наявності
- Код: NS-728
від 8 460 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Низький складний столик-піднос LOFT з дерев'яною стільницею зручно використовувати для сніданку, ноутбука або подачі напоїв у ліжку чи на дивані.
Де використовується:
- у спальні для сніданку в ліжку
- у вітальні для подачі напоїв
- у студії для ноутбука
- у лаунж-зоні для легких перекусів
Переваги:
- складні опори роблять модель зручною у використанні й зберіганні
- низький формат підходить для ліжка або дивана
- дерев'яна стільниця додає тепла
- столик легко переносити й використовувати щодня
Обирайте столик LOFT, якщо потрібна компактна модель-піднос для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT чорний (NS-728) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT чорний (NS-728) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 38 |
| Висота | 380 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-728 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина | 800 мм |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: від 8 460 ₴

