
Тумба TV LOFT широка з відкритими боковинами і нижньою полицею (NS-2114)
- В наявності
- Код: NS-2114
від 12 626,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широка TV-тумба LOFT з відкритими боковинами і нижньою полицею створює стриману сучасну медіазону з легким силуетом.
Де використовується:
- у вітальні для телевізора і техніки
- у студії для сучасного оформлення
- у шоурумі для інтер'єрної викладки
- у кабінеті для мультимедійних пристроїв
Переваги:
- відкрита нижня полиця додає місце для техніки
- широкий формат підходить під телевізор середнього розміру
- легкий каркас не обтяжує простір
- стриманий дизайн легко комбінується з іншими меблями
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна широка легка модель з відкритою базою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба TV LOFT широка з відкритими боковинами і нижньою полицею в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба TV LOFT широка з відкритими боковинами і нижньою полицею в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Довжина, см | 160 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2114 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 45 |
- Ціна: від 12 626,25 ₴

